OGS ÜRÜNLERİ ONLINE SATIŞ

www.kapiuzmani.com

MÜŞTERİ BİLGİ HATTI

+90 850 500 1 888

Otopark Geçiş Kontrol Sistemi

Otopark Geçiş Kontrol Sistemi

Şehirlerin büyümesine paralel olarak otopark otomasyon sistemleri, gelişen bir ihtiyaç halini almıştır. Otoparklara olan ihtiyaç arttıkça, otopark isletmecilerinin müşterilerine daha iyi servis vermelerini sağlayacak otomasyon sistemlerini kullanmaları, bu sayede gelirlerini arttırmaları ve gelirlerini kontrol edebilmeleri sağlanabilmektedir. Micro Elektronik, Otopark otomasyon sistemleri konusunda çok geniş bir seri sunarak, 20-30 araçlık en küçük otoparktan binlerce aracın giriş/çıkış yaptığı otoparklara kadar her ihtiyacı karşılayacak ekipman ve sistem çözümleri sunmaktadır. 
 
Otopark Yönetim Sistemi (Otopark Geçiş Kontrol Sistemi)
 
Otopark'a giriş yetkileri dahilinde gelen sürücüler bariyerlerde beklemeden otomatik geçiş sistemi ile giriş yaparlar. Otopark üyelerine verilen RFID Etiketler yazılım aracılığı ile yetkilendirilir ve ancak izinli olan araçlar izinli saatlerde giriş çıkış yapabilir.
 
Yazılım ile yönetilen sistem ile istediğiniz yetkilendirmeyi çok rahatlıkla yapabilir ve otoparkın kullanımını çok rahat denetleyebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı raporlama seçenekleri ile ; günlük ve aylık kaç aracın giriş çıkış yaptığını, araç bazında otoparkı ne kadar süre kullandığını, hangi aracın hangi zamanlarda giriş çıkış yaptığı gibi birçok ve isteğe bağlı raporu elde edebilirsiniz.
 
Otopark Kontrol ve Yönetim Sistemi Donanımları
 
RFID Anten : RFID sinyaller yayılmasını ve tekrar okunmasını sağlar.
RFID Etiketler : İçerisindeki ID Numaralarını RFID sinyallerine yükler
RFID Okuyucu : Antenler aracılığı ile alınan sinyalleri tanımlar.
Bilgisayar Yazılımı : RFID Okuyucudan gelen sinyalleri tanımlar.
Otopark Bariyeri : RFID Etiketi tanımlanan Araçların Giriş çıkışını sağlar.
 
Otopark Geçiş Sistemleri Ücretsiz Keşif ve Her Türlü Sorularınız için bize ulaşın.